Moda na doodle?

Obrazki doodle na ubraniach

Jakiś czas temu za pośrednictwem twitter’a Kim Kardashian (https://twitter.com/KimKanyeKimYeFC)  wrzuciła fotkę, na której widać jak Kanye customiz’uje swoje niebieskie trampki od Adidas model Gazelle.

Nie do końca widać co tam wymazuje i rysuje, ale Yeezus znów tworzy jakieś dzieło. Te mazidełka to obrazki doodle, o których możecie poczytać tutaj: http://justhappylife.pl/doodle-co-to-takiego-jak-rysowac/ .

Chciałbym przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy Kanye szaleje ze swoją kreatywnością i wykonuje różnorakie modyfikacje personalne na swoich ubraniach. Rok temu w lutym paparazzi przyłapali go jak śmigał po ulicach z pomazanymi białymi butami Vans.

kanye vans doodle
W ostatniej kolekcji Vetements, było można zauważyć buty Reebok Instapump, które zostały niesfornie pomazane. Wiadomo nie od dziś że firma Vetements oferuje sporo ciuchów o luźnym, rzucającym się w oczy kroju, ludzi ulicy. Jeśli nie widzieli przeszkód by wstawić w słupek obcasa obuwia damskiego zapalniczkę BIC czy też coś na wzór flamastra STABILO, to popisane buty nie robią tu większej różnicy.

 

Kiedy odoodlowane buty widzimy u Vetements i Kanye West to zmienia postać rzeczy. Nie zdziwiłbym się jak w najbliższych tygodniach więcej firm, w szczególności sieciówek wykona tego typu obuwie w bardzo przystępnej cenie.

 

 

Moja rada taka, sięgnijcie po stare buty, kupcie pisaki do ubrań bądź pisaki permanentne i wykonajcie sami sobie bazgrołki doodle. Będziecie chociaż mieli pewność że będą jedyne w swoim rodzaju, zaczynając od wzorów i techniki rysowania, po umieszczenie ich na konkretnym modelu buta, który to Wam pasuje.

Pamiętajcie, że customizacja taka nie zamyka się jedynie na butach!

Poniżej kilka przykładów jak noszą się inni.

 

asap rocky doodle jeans jacket himumimdead

ASAP Rocky w kurtce od Himumimdead

kanye west kim kardashian jeans jacket
rihanna asap rocky doodle jeans pants